piątek, 30 października 2020 12:47

Złodziej wpadł przez domową awanturę

 

Policjanci z gnieźnieńskiej „patrolówki” zatrzymali mężczyznę, który wcześniej ukradł rower. Sprawca usłyszał zarzuty, a właściciel odzyskał jednoślad.

W minioną niedzielę przed południem gnieźnieńscy policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego udali się na interwencję do jednego z mieszkań w centrum miasta, gdzie miało dojść do awantury. Podczas jej przeprowadzania zainteresowali się znajdującym tam rowerem. Okazało się, że miał go wczesniej przyprowadzić znajdujący się na miejscu 42-letni gnieźnianin. Twierdził on, że znalazł jednoślad w parku i miał zamiar wstawić ogłoszenie do internetu. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

W międzyczasie w gnieźnieńskiej komendzie zgłosił się mężczyzna twierdząc, że na chwilę w Parku Miejskim zostawił rower. W tym czasie miał rozmawiać ze spotkanymi znajomymi. Gdy po niego wrócił już jednośladu nie było. Straty wycenił na 1500 zł. Jeszcze tego samego dnia policjanci oddali mu zabezpieczoy rower. W poniedziałek sprawca kradzieży usłyszał zarzut kradzieży.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane