czwartek, 29 października 2020 11:04

170 nowych zakażeń i 5 zgonów

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w regionie. 

Jak poinformowano w czwartkowe przedpołudnie, na terenie kraju potwierdzono 20 156 przypadków zakażeń. WUW przekazał, że z tego aż 2633 zlokalizowanych jest na terenie Wielkopolski

Jak informuje WUW, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 170 nowych przypadków zakażeń - to kolejny rekordowy przyrost w ostatnim czasie. Ponadto stwierdzono także 5 zgonów w ciągu ostatniej doby.

Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajduje się 509 osób z potwierdzonym koronawirusem, przy czym od początku wystąpienia pierwszego przypadku było to 931 osób. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane