środa, 28 października 2020 14:51

Koronawirus w Magistracie - urząd wraca do pracy na dwie zmiany

 

Od przyszłego tygodnia Urząd Miejski przejdzie w dwuzmianowy tryb. Obecnie część pracowników znajduje się na kwarantannie lub ma potwierdzone zakażenie.

Od wczoraj Urząd Miejski nie przyjmuje interesantów bezpośrednio, a jedynie w okienku znajdującym się w holu Magistratu. Od poniedziałku dodatkowo jednostka przejdzie w tryb dwuzmianowy - o sytuacji poinformował dziś prezydent Tomasz Budasz w trakcie zdalnej sesji Rady Miasta. 

- Mamy tak jak wszędzie zachorowania wśród pracowników na Covid plus kwarantanny. Żeby zapewnić jak najdłuższą i najlepszą pracę dla naszych mieszkańców, podpisałem dziś zarządzenie o pracy dwuzmianowej. Dla klienta różnić się będzie tylko tym, że urząd będzie otwarty od 8.30 do 12.00 oraz po dezynfekcji od 14.00 do 17.30 - przekazał Tomasz Budasz.

Powyższe zmiany mają wejść od poniedziałku 2 listopada. Obecnie absencja wśród pracowników Urzędu Miejskiego znajduje się na poziomie około 30%.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Piotr środa, 28 października 2020 20:08 napisane przez Piotr

    Ja myślałem, ze jak na dwie zmiany, to od 8:00 rano do 20:00 wieczorem!

  • Link do komentarza AntyJahve środa, 28 października 2020 15:47 napisane przez AntyJahve

    Babki na proteście?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane