środa, 28 października 2020 14:08

Nawet 200 osób dziennie w mobilnym punkcie pobrań

 

Od godzin popołudniowych w rejonie szpitala przy ul. św. Jana ustawiły się ponownie długie kolejki samochodów. Punkt pobrań przeniósł się na pobliski parking.

Od dzisiaj osoby, które otrzymały skierowanie do mobilnego punktu poboru wymazów, mają wjeżdżać na parking znajdujący się koło szpitala. W tym miejscu został ustawiony kontener dla pracowników oraz namiot, w którym pobierane są próbki przez personel. 

Punkt pobrań zaczął działać dziś przed godziną 14, a do tego czasu wzdłuż ul. Grzybowo i Ronda Chrztu Polski ustawiły się kolejki oczekujących na odebranie próbki. Tylko wczoraj skorzystało z tego około 200 osób, a sytuacja w kolejnych dniach może być podobna. 

Nad bezpieczeństwem oczekujących i kierowanych do punktu pobrań czuwa Straż Miejska, która apeluje o to, by osoby zmierzające do badania ustawiały się od razu w kolejce na wspomnianych ulicach. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Suweren środa, 28 października 2020 19:47 napisane przez Suweren

    Moe jestem lekarzem ale czy takie pseudo testy pcr, które jocnnie daja jie powinny odbywać się w warunkach klinocznych? Robcie, róbcie sobie testy a potem dziwcie się, że tyle zakazen jest. Powiem tak to jest plandemia przed wprowadzeniem nowego systemu jednolitego, sam premier kowil, se juz nie będzie takiego życia jak było teraz będzie owiele gorzej. Jeśli możecie idzcie z rodziną na wspolny spacer, odwiedźcie krewnych bo to sa ostatnie takie spokojne dni, od listopada zacznie się. Niech Bóg was błogosławi

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane