piątek, 23 października 2020 22:25

Wypadek w Niechanowie - jedna osoba poszkodowana

 
Wypadek w Niechanowie - jedna osoba poszkodowana źródło: OSP Niechanowo

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątkowy wieczór w Niechanowie - samochód z impetem uderzył w ogrodzenie posesji.

Do zdarzenia doszło 23 października, po godzinie 20:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Ford, jadąc ul. Parkową w Niechanowie, zjechał z jezdni i uderzył bokiem w ogrodzenie posesji.

Na miejsce zdarzenia przybyło OSP Niechanowo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano zakleszczonego w pojeździe nieprzytomnego kierowcę, którego trzeba było uwolnić za pomocą narzędzi hydraulicznych. Do czasu przyjazdu pierwszych służb pomocy udzielały przypadkowe osoby, które natrafiły na zdarzenie.

Po wydobyciu poszkodowanego z pojazdu został on przekazany zespołowi ratownictwa medycznego i przetransportowany do szpitala we Wrześni. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Niechanowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane