Wydrukuj tę stronę
czwartek, 22 października 2020 08:36

Nowa siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

  SP
Nowa siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej źródło: Powiat Gniezno

Budynek przy ulicy Wyszyńskiego 4, kojarzony do tej pory głównie z bazą gnieźnieńskiego Pogotowia Ratunkowego, to obecnie nowa siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gnieźnie.

W wyremontowanych wnętrzach poradni zadbano przede wszystkim o potrzeby osób niepełnosprawnych. Odpowiednie udogodnienia stworzono między innymi w toaletach, a wszystkie pokoje i gabinety zlokalizowano na parterze budynku. Koszt wykonanych do tej pory prac to nieco ponad 141 tys. zł. Planowany jest również kolejny etap inwestycji, w którym zbudowany zostanie podjazd dla wózków oraz odnowiona będzie elewacja budynku, wraz z wymianą okien i orynnowania.

Poradnia pracuje w standardowych godzinach. Kontakt z placówką możliwy jest także poprzez nr tel. 601 435 196 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ze względu na obowiązujące wymogi sanitarne w wejściu do budynku zainstalowano ponadto skrzynkę podawczą. Wszelkie informacje na bieżąco przekazywane są na stronach internetowych poradni.

Galeria

1 komentarz