Wydrukuj tę stronę
środa, 21 października 2020 12:17

Znalazł się właściciel zgubionej gotówki

 

Jakiś czas temu informowaliśmy, że do gnieźnieńskiej komendy policji zgłosił się mężczyzna, który znalazł na ulicy sporą ilość gotówki.

Sytuacja miała miejsce dwa tygodnie temu - wówczas na komendę przyszedł mieszkaniec, który przekazał iż na jednej z ulic centrum Gniezna znalazł gotówkę. Wkrótce też policja zamieściła informację iż poszukiwany jest jej właściciel, a który to komunikat również zamieściliśmy.

Jak się okazuje, jeszcze tego samego dnia z dzielnicowym skontaktował się mieszkaniec Gniezna informując, że to on zgubił gotówkę. Wszystkie szczegóły, które mógł znać tylko właściciel, doskonale się zgadzały, jednak na wszelki wypadek policjant poczekał jeszcze kilka dni. Nikt jednak w tej sprawie więcej nie zadzwonił.

Ostatnio właściciel zguby zjawił się w komendzie. Po sprawdzeniu zawartości stwierdził, że nic nie brakuje i odebrał swoją własność. Szczęśliwy, że pieniądze się znalazły poprosił dzielnicowego o możliwość kontaktu z uczciwym znalazcą, gdyż osobiście chciał mu podziękować i się zrewanżować.

źródło: KPP Gniezno