środa, 21 października 2020 10:51

19 nowych przypadków zakażeń

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w regionie. 

Jak poinformował WUW w środowe przedpołudnie, na terenie kraju potwierdzono 10 040 przypadków zakażeń. Z tego 756 zlokalizowanych jest na terenie Wielkopolski, a najwięcej w powiecie poznańskim - tylko dziś 227 osób.

Jak informuje WUW, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 19 nowych przypadków zakażeń - wszyscy przebywają w izolacji domowej. Zgodnie z przekazem WUW, nie ma już podawania szczegółowych danych dotyczących płci i wieku tych osób. Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajduje się 150 osób z potwierdzonym koronawirusem. 

Ponadto odnotowano także kolejny zgon - w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu zmarł 73-letni mężczyzna z powiatu gnieźnieńskiego. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane