środa, 21 października 2020 09:00

Zderzenie w środowy ranek

 
Zderzenie w środowy ranek źródło: OSP Czerniejewo

21 października w godzinach rannych doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w Grotkowie w gminie Niechanowo. 

Do zdarzenia doszło w środę, około godziny 6:30 na skrzyżowaniu dróg w Grotkowie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w których podróżowały łącznie cztery osoby. 

Na miejsce zadysponowano zastępy z OSP Niechanowo, Czerniejewo i JRG Gniezno, a ponadto także z powiatu wrzesińskiego, ponieważ początkowo był problem z lokalizacją zdarzenia. 

Po ustaleniu iż znajduje się ono w Grotkowie przez pierwszy przybyły zastęp z OSP Niechanowo, zabezpieczono rejon zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Jedna osoba poszkodowana została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

źródło: OSP Niechanowo i OSP Czerniejewo


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane