niedziela, 18 października 2020 20:03

Uderzenie w bariery na zjeździe z S5

 
Uderzenie w bariery na zjeździe z S5 źródło: OSP Łubowo

W niedzielne popołudnie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na zjeździe z drogi ekspresowej.

Do zdarzenia doszło 18 października, po godzinie 14:30 na węźle Gniezno Południe, na zjeździe z S5 w kierunku miasta. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na łuku drogi samochód osobowy wpadł w poślizg, po czym uderzył w bariery energochłonne. 

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Łubowo oraz JRG Gniezno. Do tego czasu dwie osoby podróżujące pojazdem opuściły go o własnych siłach - nie odniosły żadnych obrażeń i nie wymagały pomocy medycznej. Na czas prowadzonych działań ruch na zjeździe odbywał się jednym pasem. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane