piątek, 16 października 2020 11:06

Złodziej ma oddać rower, inaczej policjanci pokażą jego twarz

 
Złodziej ma oddać rower, inaczej policjanci pokażą jego twarz źródło: KPP Gniezno

Kilka dni temu sprzed budynku szkoły muzycznej przy ul. Mieszka I młody człowiek skradł rower zaparkowany przed tą placówką. Teraz policjanci stawiają mu warunki.

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie prowadzi postępowanie związane z kradzieżą jednośladu, do której doszło w środę 7 października sprzed budynku szkoły muzycznej, mieszczącego się u zbiegu ul. Mieszka I i Dworcowej. Kamery monitoringu uchwyciły sprawcę tego czynu - teraz policjanci stawiają mu warunki.

- Niniejszym wzywa się mężczyznę ze zdjęcia do stawiennictwa w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie przy ulicy Jana Pawła II 2, w środę, 21 października br. o godzinie 9:00 na pokój 223 wraz ze skradzionym przez niego w środę, 7 października 2020 roku z terenu Szkoły Muzycznej przy ulicy Mieszka I w Gnieźnie rowerem - informuje KPP Gniezno, która prezentuje zdjęcie z kamery monitoringu z zamazaną twarzą sprawcy i apelem skierowanym do niego w sytuacji, gdyby jednak nie stawił się na komendzie: - W przeciwnym wypadku zostaną opublikowane zdjęcia i film z jego wizerunkiem.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Tomek czwartek, 22 października 2020 10:43 napisane przez Tomek

  i co oddał?
  Mnie oszukano na allegro. Sam znalazłem sprawcę i oddał mi co próbował nie oddać.
  Na zakończenie policja z gniezna umorzyła sprawę bo przecież dostałem co moje. Brawo. Tak trzymać.

 • Link do komentarza as środa, 21 października 2020 21:53 napisane przez as

  Już 5 dni. Oddał? LOL dla Policji.

 • Link do komentarza Wetry niedziela, 18 października 2020 08:32 napisane przez Wetry

  To szantaż!

 • Link do komentarza Majomir sobota, 17 października 2020 08:07 napisane przez Majomir

  Ale co to znaczy że jak nie odda
  Nazwisko imię adres ksywa i zdjęcie do publikacji i artykuł ze zdjęciami rodziców i opisem że wykonali a nie wychowali i tak przez 100 lat

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane