środa, 07 października 2020 22:28

Pożar na środku drogi - obok stały transparenty

 
Pożar na środku drogi - obok stały transparenty źródło: Fotografia Ratownicza Michał Tomaszewski

W środowy wieczór służby otrzymały powiadomienie o pożarze, który miał zostać zauważony... na środku drogi krajowej nr 15.

Do zdarzenia doszło 7 października, po godzinie 21:15. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie od kierowców jadących drogą krajową nr 15 przez Szczytniki Czerniejewskie, że na środku skrzyżowania coś się pali. Na miejsce skierowano strażaków z OSP Czerniejewo, OSP Żydowo oraz JRG Gniezno. 

Po dotarciu pierwszego zastępu okazało się, że na jezdni płonie balot słomy i prawdopodobnie opony. W pobliżu drogi znajdowały się także transparenty z treścią nawiązującą do dzisiejszych protestów, nawołujące do obrony polskiego rolnictwa. Działania strażaków ograniczyły się do ugaszenia palących się elementów oraz uprzątnięcia ich z jezdni.

Na miejsce działań została wezwana policja, która obecnie prowadzi działania zmierzające do ustalenia sprawców tego zdarzenia. 

źródło zdjęcia: Fotografia Ratownicza Michał Tomaszewski

7 komentarzy

 • Link do komentarza głos rozsądku poniedziałek, 12 października 2020 11:14 napisane przez głos rozsądku

  "Ubój rytualny" - chodź zadamy cierpienie zwierzęciu w imię wyimaginowanego przyjaciela.

  Genialny pomysł na zarabianie pieniędzy.
  Jeszcze im KRUS obniżcie i zapłaćcie że deszcz był słaby w tym roku..
  Paranoja.

 • Link do komentarza Damian piątek, 09 października 2020 08:07 napisane przez Damian

  Nie chcielibyście żyć w kraju, w którym nie da się protestować, lub nie ma kto tego robić. Podrążcie temat, jak EU niszczy rolnictwo i przemysł mięsny. Jeśli tego wam mało, to zobaczcie na przykład z jakiego narodu pochodzi były minister rolnictwa - „Ardanowski”. Powiem tyle, że nie z polskiego.

 • Link do komentarza Radek czwartek, 08 października 2020 08:09 napisane przez Radek

  Co się można dobrego spodziewać po rolnikach.....

 • Link do komentarza Szok czwartek, 08 października 2020 08:08 napisane przez Szok

  Traktory na ulicach było ok, choć chwilowo bardzo utrudniały życie ale taki śmierdzący ogniowy wandalizm tylko niszczy sympatię do rolników.

 • Link do komentarza Były pracownik czwartek, 08 października 2020 07:35 napisane przez Były pracownik

  Konkretnie się komuś w D>>>E POPRZEWRACAŁO .

 • Link do komentarza obywatel RP czwartek, 08 października 2020 05:25 napisane przez obywatel RP

  5 Kaczyńskiego jest złem nie tylko dla rolnika ale dla przemysłu mięsnego. Jeśli ktoś zamierza bronić pisu to gratuluję i prsypomne, ze socjalne się skończy i ten co zyje teraz z niego będzie musiał iść do pracy.

 • Link do komentarza Gogh środa, 07 października 2020 22:46 napisane przez Gogh

  W głowach im się poprzewracało. Po 500 mandatu ,a za umyślne podpalenie można trzepnac do.50000 więc nie ma co drążyć tematu

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane