środa, 07 października 2020 22:03

Szkoła Podstawowa nr 10 została zamknięta

 
Szkoła Podstawowa nr 10 została zamknięta źródło: UM

Nauka w Szkole Podstawowej nr 10 na os. Orła Białego do końca tygodnia odbywać się będzie w trybie zdalnym. Powodem ma być zakażenie u jednego z pracowników placówki.

Wiadomość o przejściu w zdalny tryb nauczania potwierdzona została na stronie Szkoły Podstawowej nr 10, gdzie zamieszczono informację o przejściu w tryb zdalny od 8 do 12 października. Jak udało się nam dowiedzieć, powodem jest potwierdzone koronawirusa u jednego z nauczycieli placówki. 

Nauczyciele, uczniowie, a także rodzice, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną, zostali poddani kwarantannie. Na tę chwilę nie jest znana liczba osób, która została nią objęta. W tej sprawie w środowych, późnych godzinach wieczornych została zwołana rada pedagogiczna tej placówki.

Nieoficjalnie wiadomo także, że nauczyciel ten miał pracować nie tylko w szkole na os. Orła Białego, ale także w innych placówkach.

4 komentarzy

 • Link do komentarza sli czwartek, 08 października 2020 09:51 napisane przez sli

  Kwarantanna na4 dni?

 • Link do komentarza marek czwartek, 08 października 2020 05:33 napisane przez marek

  A premier mówił, że szkoły są bezpieczne i dobrze, że już się nie boimy koronawirusa XD. Mateuszek kłamczuszek.

 • Link do komentarza Sid środa, 07 października 2020 22:46 napisane przez Sid

  Super.

 • Link do komentarza Hubert środa, 07 października 2020 22:31 napisane przez Hubert

  I teraz wszyscy co uczęszczają do tej szkoły powinni mieć zrobione testy wraz z rodzicami Panie Prezydecie w Panu Nadzieja

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane