niedziela, 04 października 2020 15:37

Interwencja straży przy ul. Grzybowo

 

W niedzielne popołudnie służby otrzymały powiadomienie o pożarze mieszkania, do którego miało dojść w kamienicy w centrum Gniezna.

Do zdarzenia doszło 4 października, około godziny 15:15 w budynku wielorodzinnym przy ul. Grzybowo. Wówczas to służby otrzymały informację o pożarze, jaki miał wystąpić w jednym z lokali tej kamienicy. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu na miejsce zastały dym wydobywający się z okna na ostatnim piętrze budynku.

Po wejściu do środka mieszkania zastano jego lokatora, a także przypalającą się na palniku potrawę, która była źródłem tego zadymienia. Działania strażaków ograniczyły się do jej ugaszenia oraz przeprowadzenia wentylacji pomieszczeń.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane