poniedziałek, 28 września 2020 11:21

Czwarty zgon i kolejne zakażenia

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o aktualnej sytuacji epidemiologicznej - na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano kolejne przypadki zakażeń oraz zgon.

Jak przekazał WUW w swoim raporcie w poniedziałek 28 września, na terenie Wielkopolski odnotowano kolejnych 200 przypadków zakażenia koronawirusem. Wśród nich są trzy z powiatu gnieźnieńskiego oraz kolejny przypadek zgonu w poznańskim szpitalu.

Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego są 84 przypadki zakażenia. Wśród stwierdzonych nowych są: 20-letnia kobieta i 42-letni mężczyzna, którzy przebywają w izolacji domowej, a także 89-letni mężczyzna, który znajduje się w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu. Ponadto w poznańskim wielospecjalistycznym szpitalu zakaźnym przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu zmarła 90-letnia kobieta.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Ciekawy wtorek, 29 września 2020 16:45 napisane przez Ciekawy

    Wie Ktoś ile otrzymuje szpital za pacjenta z covid 19 ?

  • Link do komentarza senior wtorek, 29 września 2020 10:04 napisane przez senior

    Trzeba było posłuchać wczorajszego "Warto rozmawiać", by wyrobić sobie opinię o rzekomej pandemii. Z ust wybitnych specjalistów płynęły wyraźne sygnały, że społeczeństwo zostało oszukane, nadal jest tumanione i jest bardzo przykre, ze panice ulegają również instytucje, które ślepo powtarzają za innymi, że Covid, to jakoby dżuma czy cholera, albo nawet czarna ospa XXI wieku. Podczas, gdy koronawirus jest przyczyną zgonu w wielkości jednego promila w stosunku do zakażeń. Udało się więc zniewolić człowieka, wmówić mu, że maseczka, która nie chroni przed wirusami jest panaceum na zarażenie itd. A tak naprawdę, jak się wgłębić w temat, to chodzi o całkiem coś innego. Jak więc widać nie potrzeba tradycyjnej wojny, by osłabić rozwój gospodarczy świata. Wystarczy zasianie paniki i przeprowadzenie ogólnoświatowego eksperymentu, który udał się znakomicie. I jeszcze jedna uwaga na koniec. Okazuje się, ze na koronowirusa, których ten wirus był podobno jedyną przyczyną zgonu, zmarło w Polsce tylko 300 osób, choć nawet i ta liczba jest niepewna, bo nie wykonano badać sekcyjnych tych zmarłych.

  • Link do komentarza obywatel RP poniedziałek, 28 września 2020 16:59 napisane przez obywatel RP

    Zmowa milczenia trwa w najlepsze, a lekarze przecież wiedza, ze covid jeat nie wiele groźniejszy od grypy i jakim dziwnym trafem w każdym kraju swiata, który notuje zakazenia we wszystki jest taki sam wskaznik zachorowań to tylko 3% na każdy kraj. Polska ma 3%, Niemcy 3%, usa 3%. Na moje to coś grubego sie bedzie dzialo bo ten rok co miesiąc przynosi cos ciekawego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane