niedziela, 27 września 2020 23:30

Pożar opuszczonego budynku

 

W niedzielny, późny wieczór służby otrzymały powiadomienie o pożarze, do jakiego doszło w budynku stojącym u zbiegu ul. Wierzbowej i Kawiary.

Do zdarzenia doszło 27 września, chwilę po godzinie 23. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku, zlokalizowanego przy ul. Wierzbowej. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu na miejsce zastały parterowy, opuszczony dom objęty częściowo ogniem. 

Strażacy po przystąpieniu do natychmiastowej akcji gaśniczej, zdołali stłumić płomienie, które zdążyły już objąć część zewnętrzną pustostanu oraz pomieszczenia wewnątrz. Następnie było prowadzone dogaszanie tlących się elementów oraz wentylacja w celu przeszukania obiektu pod kątem osób, które mogłyby przebywać w środku. Działania trwały w sumie kilkadziesiąt minut. 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza sli poniedziałek, 28 września 2020 09:05 napisane przez sli

    budynek już wcześniej był wysiedlony i wyglądał jak przeznaczony do rozbiórki. pożar tylko przyspieszył ten proces. może teraz teren zostanie sprawnie oprzątnięty.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane