piątek, 25 września 2020 10:48

Siedem nowych przypadków i trzeci zgon z powodu zakażenia

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki podał najnowsze dane dotyczące nowy zakażeń koronawirusem. Zanotowano też trzeci zgon na terenie powiatu.

Jak poinformował WUW w piątkowe przedpołudnie, na terenie Wielkopolski odnotowano 84 nowe zakażenia koronawirusem. Wśród nich siedem przypadków dotyczy powiatu gnieźnieńskiego. 
- kobieta - l. 43 - izolacja domowa
- kobieta - l. 88 - Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Poznaniu
- mężczyzna - l. 60 - Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Poznaniu
- mężczyzna - l. 66 - izolacja domowa
- mężczyzna - I. 67 - izolacja domowa
- kobieta - l. 54 - izolacja domowa
- mężczyzna - dziecko - izolacja domowa

Ponadto, jak poinformowano, potwierdzono też trzeci zgon osoby z terenu powiatu gnieźnieńskiego. Jest to 60-letnia kobieta, która przebywała w szpitalu jednoimiennym przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane