wtorek, 22 września 2020 15:48

Zmarł poszkodowany we wtorkowym wypadku

 
Zmarł poszkodowany we wtorkowym wypadku źródło: KPP Gniezno

Tragiczny finał ma zdarzenie drogowe, do którego doszło we wtorkowe przedpołudnie na szosie prowadzącej przez Żelazkowo. 

O zdarzeniu informowaliśmy około południa, a do samego wypadku doszło 22 września około 11:25 w Żelazkowie, na wyjeździe w kierunku Gniezna.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem marki Renault Kangoo, 74-letni mieszkaniec Gniezna wyjeżdżając z posesji zderzył się z jadącym od strony Witkowa samochodem osobowym marki Volkswagen Tiguan kierowanym przez 28-latkę.

Do szpitala z obrażeniami ciała przewiezieni zostali kierowca i pasażerka kangoo. Jak informuje policja, mimo starań lekarzy, 74-latek zmarł w godzinach popołudniowychPolicja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

 


2 komentarzy

  • Link do komentarza Radek czwartek, 24 września 2020 09:49 napisane przez Radek

    W zelazkowie policji z radarem to pewnie z 8 lat juz nie było....

  • Link do komentarza Kierowca wtorek, 22 września 2020 19:37 napisane przez Kierowca

    Przykra wiadomość. Jednak warto napisać o tym, że przez Żelazkowo kierowcy pędzą bez opanowania. Kiedyś stała tam straż gminna. Pewnie dobrze zarabiali, ale było bezpieczniej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane