piątek, 11 września 2020 07:53

Pierwszoklasiści przyjęci do rodziny Chrobrzaków

  mn
Pierwszoklasiści przyjęci do rodziny Chrobrzaków zdjęcie nadesłane

Jak co roku uroczystość Pasowania na ucznia I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie, to jedno z najważniejszych wydarzeń nie tylko w życiu klas pierwszych, ale i całej szkoły.

Chociaż obowiązuje reżim sanitarny, uroczystość, jak zawsze, miała wyjątkowo podniosły przebieg. W rodzinie Chrobrzaków oficjalnie powitali najmłodszych uczniów nie tylko dyrekcja szkoły i nauczyciele, ale także przedstawiciele starszych roczników.

Najważniejszym momentem uroczystości było wspólne odśpiewanie hymnu szkoły i złożenie ślubowania na sztandar I LO. W tym toku o piękną oprawę muzyczną zadbał profesjonalny i świetnie grający zespół złożony z uczniów gnieźnieńskiego "Pomnika".

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane