czwartek, 10 września 2020 17:54

Pożar w kamienicy. Jedna osoba poszkodowana

 

Do kolejnego pożaru w mieszkaniu doszło w czwartkowe popołudnie w centrum Gniezna.

Do zdarzenia doszło 10 września przed godziną 17.30. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, w mieszkaniu na parterze kamienicy przy ul. Wyszyńskiego doszło do pożaru - ogień wystąpił w pobliżu pieca kaflowego, gdzie zapaliły się przechowywane różne rzeczy. Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, które przystąpiły do akcji gaśniczej.

W międzyczasie przebywającą w lokalu 70-letnią kobietę ewakuowały przypadkowe osoby - po opatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego została przetransportowana do szpitala na dalsze badania. Działania na miejscu trwały około pół godziny

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane