poniedziałek, 07 września 2020 14:25

Sytuacja epidemiologiczna - stan na 7 września

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na poniedziałek 7 września.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie informuje o sytuacji epidemiologicznej dotyczącej koronawirusa w naszym regionie.

Jak przekazał gnieźnieński Sanepid, w poniedziałek 7 września do godziny 12:00 nadzorem epidemiologicznym było 0 osób, a kwarantannie na podstawie decyzji Powiatowego Inspektora Sanitarnego podlegało 6 osób. Jednocześnie też 0 osób było poddanych hospitalizacji.

Do tej pory u 196 osób z terenu powiatu gnieźnieńskiego uzyskano pozytywny wynik na obecność koronawirusa. W związku z dodatnim wynikiem w kierunku SARS-Cov-2 obecnie:

 • 1 osoba jest hospitalizowana: 47-letnia kobieta, przebywa w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia ul. Szwajcarska w Poznaniu
   
 • 7 osób poddanych jest izolacji:

  - 61-letnia kobieta, przebywa w izolatorium w Poznaniu,
  - 24-letni mężczyzna, przebywa w izolatorium w Poznaniu,
  - 31-letni mężczyzna, przebywa w izolatorium w Poznaniu,
  - 34-letnia kobieta, przebywa w izolatorium w Poznaniu,
  - 37-letni mężczyzna, przebywa w izolatorium w Poznaniu,
  - 31-letni mężczyzna, przebywa w izolatorium w Poznaniu,
  - 31-letnia kobieta, izolacja domowa.

 • wyleczonych jest 186 osób,
 • stwierdzono zgon 1 osoby.

Na kwarantannie obowiązkowej w związku z przekroczeniem granicy przebywa 95 osób z powiatu gnieźnieńskiego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane