sobota, 29 sierpnia 2020 09:35

Nowi nauczyciele mianowani

 
Nowi nauczyciele mianowani źródło: UM

Długie miesiące spędzili na przygotowaniach do egzaminu, a następnie z pomyślnością go zdali - gnieźnieńskie placówki oświatowe wzbogaciły się o kilku nowych nauczycieli mianowanych.

W miniony piątek w Urzędzie Miejskim odbyła się krótka uroczystość przyjęcia ślubowania od nauczycieli, którzy niedawno podeszli do egzaminu zawodowego i uzyskali ocenę pozytywną. W ten sposób zyskali upragniony stopień nauczyciela mianowanego. W sumie udało się to dziesięciu pracownikom gnieźnieńskich szkół, podlegających Miastu.

Awans uzyskali: Magdalena Kozubińska z Przedszkola Nr 1, Joanna Sagan z Przedszkola Nr 8, Dorota Palicka z Przedszkola Nr 12, Hanna Moszczyńska ze Szkoły Podstawowej Nr 2, Dagmara Ostrowska ze Szkoły Podstawowej Nr 3, Magdalena Małolepsza ze Szkoły Podstawowej Nr 3, Małgorzata Walterbach ze Szkoły Podstawowej Nr 6, Magdalena Smułczyńska ze Szkoły Podstawowej Nr 7, Anna Rajczyk ze Szkoły Podstawowej Nr 10, Paulina Jabłońska-Zobel ze Szkoły Podstawowej Nr 10. Prezydent Tomasz Budasz przyjął ślubowanie od wymienionych, a następnie wręczył im akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Maria sobota, 29 sierpnia 2020 20:13 napisane przez Maria

    Gratulacje dla Pani Moszczyńskiej!!! Kobieta z sercem podchodzi do dzieci i jest niesamowita:)

  • Link do komentarza 51senator sobota, 29 sierpnia 2020 11:39 napisane przez 51senator

    Rękę rękę myje....

  • Link do komentarza obywatel RP sobota, 29 sierpnia 2020 10:14 napisane przez obywatel RP

    Tylko niech Ci nowi jak i starsi nauczyciele wykonują swoj zawod i uczą dzieci a nie pragną zdalnej nauki. Czy ktorys sklep badz przedsiębiorstwo pracuje zdalnie?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane