środa, 26 sierpnia 2020 22:18

Wieczorne dachowanie na „piętnastce”

 
Wieczorne dachowanie na „piętnastce” źródło: OSP Czerniejewo

W środowy wieczór służby otrzymały powiadomienie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie między Gnieznem a Wrześnią.

Do zdarzenia doszło około godziny 20:30 na drodze krajowej nr 15, na wysokości Szczytnik Czerniejewskich. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło tam do dachowania samochodu osobowego, które wypadło z jezdni do przydrożnego rowu.

Na miejsce przybyło OSP Czerniejewo, które zabezpieczyło rejon zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Podróżni opuścili auto o własnych siłach, a następnie trafili pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.

Na czas prowadzonych działań ruch na DK15 odbywał się wahadłowo. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Czerniejewo


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane