wtorek, 25 sierpnia 2020 10:20

Szkoła Podstawowa na 5+

  Artykuł sponsorowany

Wszystkim uczniom z naszego miasta serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników z egzaminu ósmoklasistów. Jesteśmy przekonani, że dostaliście się do wymarzonych szkół średnich i już od 1 września 2020 roku z uśmiechem zaczniecie nowy rok szkolny.

Jest nam bardzo miło poinformować wszystkich czytelników serwisu o znakomitych wynikach egzaminu ósmoklasisty jakie uzyskali nasi (już) absolwenci Szkoły Podstawowej Milenium w Gnieźnie mieszczącej się przy ulicy Okulickiego 3A.

Ten rok był wyjątkowy (trudny) i wymagał dodatkowej koncentracji i zaangażowania od wszystkich. Jesteśmy dumni z naszych uczniów byłej już ósmej klasy, którzy napisali fantastycznie egzamin.

 

Warto zwrócić uwagę na wynik średniej z egzaminu z języka angielskiego (85,20%). Mimo, iż nie jesteśmy szkołą językową nasi uczniowie byli najlepsi w mieście wśród szkół publicznych i niepublicznych.  Podobnie było też ze średnią egzaminu z języka polskiego (76,00%), natomiast z matematyki uzyskaliśmy średnią 59,40% co w zestawieniu z wszystkimi szkołami dało nam drugą pozycję.

Więcej o szkole przeczytasz tutaj.

Zobacz film z sadzenia pierwszego Drzewa Absolwenta tutaj.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane