piątek, 14 sierpnia 2020 14:05

Przyczepka odczepiła się od samochodu na S5

 
Przyczepka odczepiła się od samochodu na S5 źródło: OSP Łubowo

Do nietypowego zdarzenia zostały wezwane służby w piątkowe przedpołudnie na drogę ekspresową S5. Na szczęście nikomu się w nim nic nie stało.

Do zdarzenia doszło 14 sierpnia około godziny 10. Wówczas to od jadącego S5 w kierunku Poznania samochodu osobowego, na wysokości Łubowa oczepiła się przyczepka, która uderzyła następnie w bariery energochłonne i tam się przewróciła na bok. Można więc mówić tu o sporym szczęściu, że nie uderzył w nią inny pojazd jadący tuż za tym autem. 

Na miejsce przybyły OSP Łubowo i JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia do czasu usunięcia uszkodzonej przyczepki przez autopomoc. Na miejscu była także obsługa drogi S5 oraz policja.

źródło: OSP Łubowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane