czwartek, 13 sierpnia 2020 11:25

Trzecie zakażenie w ciągu tygodnia

 

W czwartkowe przedpołudnie Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnej osobie z powiatu gnieźnieńskiego, u której wykryto koronawirusa.

Jak poinformował WUW, potwierdzono kolejny przypadek zakażenia u osoby z powiatu gnieźnieńskiego - jest to trzecia osoba w ostatnich dniach.

Tym razem koronawirusa wykryto u 49-letniej kobiety, która nie jest hospitalizowana i przebywa w izolatorium w Hotelu Ikar w Poznaniu. W podobnej sytuacji są dwie inne osoby - 25-letnia kobieta i 38-letni mężczyzna, którzy również znajdują się w Poznaniu (pierwsza osoba w izolatorium, a druga w szpitalu). Kwarantanną objętych jest z tego powodu 48 osób, a 77 osób przebywa na niej w związku z przekroczeniem granicy.

Do tej pory w Wielkopolsce odnotowano 4588 przypadków zakażenia, z czego 1338 to przypadki aktywne. 210 osób zmarło, a 3040 wyzdrowiało.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Noname piątek, 14 sierpnia 2020 14:18 napisane przez Noname

  Robia z nas debili. Bezobjawowe przypadki. Niech losowo wybiora jedno z osiedli w Gnieznie i przebadaja wszystkich 70% testow wyjdzie pozytywnie a ludziom nic nie jest. Testy nic nie warte, raz pokazuja pozytywny wynik a raz negatywny.

 • Link do komentarza Sid piątek, 14 sierpnia 2020 04:54 napisane przez Sid

  Pewnie masz racje Aga.

 • Link do komentarza Matej czwartek, 13 sierpnia 2020 22:16 napisane przez Matej

  Rozwiń temat chcemy znać prawde

 • Link do komentarza szara reneta czwartek, 13 sierpnia 2020 19:53 napisane przez szara reneta

  do Aga - jak by tak przebadać wszystkich mieszkańców Gniezna, to okazało by się, że najmniej polowa by miała tego wirusa. A te wszystkie testy, to sa podobno tyle warte, co hałas nad tą rzekomą pandemią. Ważne, ze dzięki pandemii zgony na wszystkie inne choroby zmalały o połowę! No i grypy w ogóle nie ma!No to niech mi ktoś wytłumaczy ten ewenement?

 • Link do komentarza Aga czwartek, 13 sierpnia 2020 13:55 napisane przez Aga

  Bzdury!!! Wiem o osobach które maja koronawirusa a nie ma o nich wzmianki. Ktoś zataja dane!!!! Jest więcej potwierdzonych przypadków

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane