wtorek, 04 sierpnia 2020 12:53

Policjanci odzyskali radio, skradzione przy „okazji”

 

Dzięki dociekliwości policjantów odzyskano radio, które wcześniej 38-latek ukradł z terenu jednego z sklepów znajdującego się w gminie Łubowo.

Trzy tygodnie temu z jednego ze sklepów znajdujących się na terenie gminy Łubowo, nieznany mężczyzna skradł pozostawione tam wcześniej przez dwóch mężczyzn radio marki "Makita". Urządzenie było wykorzystywane przez nich przy pracach budowlanych. Sprawę tę zgłoszono na policji, a na miejsce udali się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Czerniejewie oraz posterunku Policji w Fałkowie.

Po przejrzeniu zapisu z monitoringu mundurowi wytypowali i ustalili sprawcę kradzieży. Okazało się, że jest to 38-letni mieszkaniec Gniezna. Na graniu stróże prawa zauważyli, że mężczyzna zabrał wcześniej pozostawione radio.

1 sierpnia policjanci odzyskali skradzione mienie i sprawca usłyszał zarzut kradzieży radia oraz wyraził chęć poddania się karze. Zgodnie z kodeksem za kradzież grozi do nawet 5 lat więzienia.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane