poniedziałek, 03 sierpnia 2020 14:33

Zdarzenie na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

 
Zdarzenie na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego zdjęcie nadesłane

W poniedziałkowe południe na nitce Trasy prowadzącej w kierunku Bydgoszczy doszło do zdarzenia drogowego.

3 sierpnia, po godzinie 12:30 służby otrzymały powiadomienie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego, na wysokości cmentarza. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, jego wyniku samochód osobowy marki BMW uderzył w bariery energochłonne i zatrzymał się częściowo na pasie zieleni rozdzielającym jezdnie.

Na miejsce przybyło JRG Gniezno, które zabezpieczyło rejon zdarzenia. Żadna z osób podróżujących nie wymagała pomocy medycznej. Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się jednym pasem.

2 komentarzy

  • Link do komentarza marek poniedziałek, 03 sierpnia 2020 17:15 napisane przez marek

    BMW jakoś mnie to nie dziwi

  • Link do komentarza Kiniu poniedziałek, 03 sierpnia 2020 16:00 napisane przez Kiniu

    Co tu ustalać znana marka prosta deszczowo ciężka noga młody kierowca....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane