czwartek, 30 lipca 2020 11:51

Skorzystał z „okazji” i skradł portfel

 
Skorzystał z „okazji” i skradł portfel archiwum redakcji

Policjanci  ustalili mężczyznę, który wziął pozostawiony na ladzie portfel. W środku znajdowało się prawo jazdy, pieniądze i doładowanie do telefonu na kartę. 

W sobotę, 25 lipca br. na jednej ze stacji paliw w pobliżu Trzemeszna pokrzywdzony (obywatel Mołdawii) płacił za zakupy na stacji paliw. Niestety, przez nieuwagę swój portfel pozostawił na ladzie. W środku znajdowało się prawo jazdy, pieniądze i doładowanie do telefonu na kartę. Mężczyzna wycenił straty na łączną kwotę 670 złotych.

Policjanci z Trzemeszna powiadomieni o całej sytuacji zajęli się sprawą - całe zdarzenie zostało nagrane na kamerach monitoringu. Funkcjonariusze ustalili kim jest mężczyzna, który przywłaszczył pozostawiony na stacji portfel. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Trzemeszna.

Mężczyzna był bardzo zdziwiony, gdy funkcjonariusze zapukali do drzwi jego mieszkania. Mimo, że przyznał się do popełnienia tego czynu i zwrócił skradzione mienie, to jednak został przedstawiony mu zarzut za przywłaszczenie. Będzie odpowiadał za kradzież.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane