piątek, 24 lipca 2020 13:57

Droga we wsi Dalki nadal zamknięta - nowe trasy objazdów

 

Powiatowy Zarząd Dróg w Gnieźnie poinformował o wyznaczeniu nowych tras objazdów, które wymusiła uszkodzona nawierzchnia szosy prowadząca przez wieś Dalki.

PZD przekazał, że związku z koniecznością zamknięcia drogi powiatowej nr 2152P w miejscowości Dalki (co nastąpiło kilka dni temu) został opracowany projekt tymczasowej organizacji ruchu i tym samym wprowadzono objazdy:

 • z kierunku Czerniejewa w Pawłowie przez drogę powiatową nr 2211P do Łubowa, a następnie drogą wojewódzką nr 194 do Gniezna.
 • pojazdy z ul. Gajowej zostaną przekierowane na drogę krajową nr 15 (ul. Kostrzewskiego) w kierunku Wrześni a następnie drogą powiatową nr 2160P w kierunku Czerniejewa na odcinku Żydowo – Czerniejewo.

Ruch lokalny pojazdów odbywać się ma na zasadach ogólnych. Powiatowy Zarząd Dróg nie poinformował, jak długo mają potrwać powyższe utrudnienia i kiedy nastąpi naprawa uszkodzonej drogi.

5 komentarzy

 • Link do komentarza z Dalek piątek, 31 lipca 2020 15:59 napisane przez z Dalek

  W takim razie dziękuje redakcji i zwracam honor.

 • Link do komentarza Redakcja piątek, 31 lipca 2020 15:16 napisane przez Redakcja

  W tej sprawie wysłaliśmy trzy dni temu zapytanie do Starostwa Powiatowego (Powiatowy Zarząd Dróg) o jakiekolwiek podjęte działania mające na celu ukrócić problemy mieszkańców. Odpowiedzi nie otrzymaliśmy, a dziś miała się odbyć konferencja w tej sprawie - została jednak przesunięta na poniedziałek. Tymczasem mieszkańcy nadal są w tej samej sytuacji od 2 tygodni. Dodatkowy komentarz zbędny.

 • Link do komentarza z Dalek piątek, 31 lipca 2020 11:00 napisane przez z Dalek

  I co dalej z drogą? Cisza, nic się nie dzieje. Gniezno24 też sprawą się nie interesuje. Urzędnicza nie moc w akcji, Gniezno24 popiera, tylko informuje, nie docieka.

 • Link do komentarza Obserwator piątek, 24 lipca 2020 20:13 napisane przez Obserwator

  Do dymisji każdego jest odpowiedzialny za ten cyrk!!! Natychmiastowo!

 • Link do komentarza czytelnik piątek, 24 lipca 2020 14:47 napisane przez czytelnik

  A kierowcy nadal olewają znaki i wjeżdżają z nadzieją, że przejqdq. Najgorsi są ci od ciężarówek potem cofają caly odcinek

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane