poniedziałek, 20 lipca 2020 09:34

Szkoła i przedszkole dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera

  Artykuł sponsorowany

W Gnieźnie powstaje jedyne takie miejsce, w którym dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera otrzymają kompleksową pomoc edukacyjną i terapeutyczną.

Jest to pierwsza w Gnieźnie prywatna placówka, która swoje drzwi otwiera zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, jak i dla dzieci które od września rozpoczynają edukację szkolną. Łączymy szkołę i przedszkole aby wszystkie dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera znalazły swoje miejsce.

Zajęcia lekcyjne przed południem prowadzone będą w małych 4-5 osobowych grupach, co pozwoli nam zapewnić indywidualne podejście do każdego ucznia. Po południu stawiamy na  szeroko pojętą integrację na polu artystycznym, plastycznym, muzycznym, czy sportowym.

Oprócz tego oferujemy stałą, specjalistyczną opiekę logopedyczną, psychologiczną, pedagogiczną i terapeutyczną. Zapewniamy kompleksową rehabilitację, zajęcia terapeutyczne, zajęcia rozwijające umiejętności samoobsługowe, a także świetlicę czynną codziennie do godziny 20:00.

Zainteresowani rodzice mogą skontaktować się z dyrekcją pod numerem telefonu 885-996-968 lub pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6 komentarzy

 • Link do komentarza Patrycja sobota, 15 maja 2021 12:35 napisane przez Patrycja

  Przedszkole jest bardzo ładne, czyste i zadbane. Kadra wykształcona i z zaangażowaniem dbająca o dzieci. W placówce panuje rodzinna i ciepła atmosfera. Budynek jest nowoczesny i przystosowany dla dzieci ze szczególnymi potrzebami. Każde dziecko ma wszystko czego potrzeba, dużo zabawek, bardzo dużo zajęć ze specjalistami.

 • Link do komentarza rodzic poniedziałek, 12 kwietnia 2021 00:26 napisane przez rodzic

  Przedszkole przy ulicy Św. Jana 8 gwarantuje niezwykły progres dziecka. To co tutaj się dzieje nie sposób opisać słowami, to intensywnie i przyjemnie spędzony czas. Placówka realizuje odpowiedni program nauczania dostosowany do potrzeb dziecka, wszystko zgodnie ze sprawdzonymi i skutecznymi metodami w tym Metoda Krakowska. Dzieci mają również kontakt z językiem obcym. Rodzic i dziecko nie są pozostawieni sami sobie. Otrzymujemy tu pomoc we wszelkich formalnościach. Dostęp do odpowiedniej literatury , wizyty kompetentnych lekarzy i tak ważne dla nas rodziców wsparcie emocjonalne. Pani dyrektor Agnieszka Torres jest chodzącym aniołem. Ma serce na dłoni, wiedzę i doświadczenie. Wspaniały personel, kompetentne i sympatyczne panie przy których dzieci czują się bezpiecznie. Kameralny charakter placówki jest niewątpliwie wielką zaletą. Przedszkole świetnie wyposażone. Urzeka mnie również wizualna strona przedszkola, twórcze, piękne, praktyczne i nad wyraz czyste wnętrze. Okna przedszkola zawsze są wyjątkowo ozdobione. Przez długi czas przedszkole było darmowe. Jestem przekonana, że lepszego miejsca dla mojego dziecka bym nie znalazła. Nasze szczęście, że istnieją takie miejsca i tak wspaniali ludzie. Dojeżdżamy codziennie po kilkadziesiąt kilometrów.

 • Link do komentarza Rodzic czwartek, 08 kwietnia 2021 21:13 napisane przez Rodzic

  Zdecydowanie wszystko na tak duży plus ze dziecko chodzi do przedszkola z wielka radością i ogromem chęci na zdobywanie kolejnych umiejętności Dotychczas przedszkole było darmowe jednym słowem dla naszych pociech jest to fantastyczne miejsce

 • Link do komentarza Praktykantka czwartek, 08 kwietnia 2021 15:48 napisane przez Praktykantka

  Miejsce wspaniałe dla dzieci, kadra wkłada całe serce i energię w prace nad dziećmi. Atmosfera domowa i rodzinna, każde dziecko traktowane jest tam indywidualnie.

 • Link do komentarza rodzice czwartek, 07 stycznia 2021 20:36 napisane przez rodzice

  Wspaniałe miejsce, jako rodzic serdecznie polecam. Placówka jest bardzo nowoczesna, kadra profesjonalna, właściciele firmy Państwo Torres pełni empatii i o wielkich serduchach. Przedszkole jest za darmo, dlatego każde dziecko może w nim otzrymać pomoc! Pozdrawiamy rodzice

 • Link do komentarza doktor piątek, 17 lipca 2020 07:06 napisane przez doktor

  Brawo dla organizatorów tej szkoły. To jest na prawdę bardzo potrzebny obiekt w naszym kochanym Gnieźnie a nawet w całym powiecie gnieźnieńskim !!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane