poniedziałek, 13 lipca 2020 13:34

Akcja ratunkowa na os. Tysiąclecia - poparzona kobieta trafiła do szpitala

 

W poniedziałkowe południe służby zostały powiadomione o pożarze w jednym z wieżowców na os. Tysiąclecia. Na miejscu zastano poważnie poparzoną kobietę.

Do zdarzenia doszło 13 lipca, około godziny 12:30. Jak wynika z uzyskanych informacji, służby otrzymały powiadomienie o pożarze w jednym z lokali wieżowca przy ul. Sobieralskiego. Jeszcze przed dojazdem na miejsce dotarła wiadomość, że ogień ma obejmować ubranie jednej z kobiet mieszkających na 7. piętrze wysokiego budynku.

Po przybyciu pierwszych służb i dotarciu strażaków pod wskazany adres, zastano na korytarzu kobietę z rozległymi poparzeniami ciała. Poszkodowanej została udzielona natychmiastowa pomoc medyczna, po czym przytomną przetransportowano do szpitala.

Jak udało się nam ustalić, w środku mieszkania nie zastano żadnych oznak większego pożaru. Kobieta przypuszczalnie mogła zająć się ogniem od kuchenki.

Dokładne okoliczności zdarzenia zostaną dopiero ustalone. Na miejscu obecna była również policja.

1 komentarz

  • Link do komentarza Monika środa, 15 lipca 2020 14:54 napisane przez Monika

    Mam nadzieję, że pani wyjdzie z tego :(

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane