niedziela, 12 lipca 2020 14:19

Dachowanie na krajowej „piętnastce”

 
Dachowanie na krajowej „piętnastce” źródło: OSP Czerniejewo

W niedzielne południe na drodze krajowej nr 15 doszło do wypadku samochodowego - dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło 12 lipca, po godzinie 12:30 w Szczytnikach Czerniejewskich. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło tam do dachowania samochodu osobowego, który wypadł z szosy i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Osoba kierujaca pojazdem miała w ten sposób próbować uniknąć czołowego zderzenia z innym samochodem, który wyprzedzał na drodze.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy z OSP Czerniejewo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku. Podróżujący zdołali opuścić pojazd o własnych siłach, jednak po opatrzeniu na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego dwie osoby zostały przewiezione na dalsze badania do szpitala. 

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na krajowej "piętnastce" odbywał się z utrudnieniami.

 

źródło: OSP Czerniejewo

1 komentarz

  • Link do komentarza szofer niedziela, 12 lipca 2020 16:36 napisane przez szofer

    Już dawno na tej trasie powinny być wysepki zwalniające ruch, podobnie jak na drodze na Trzemeszno. Geniusze za kierownicą pędzą tam na złamanie karku. Niestety, nie swojego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane