Wydrukuj tę stronę
piątek, 10 lipca 2020 14:45

Podziękowano pracownicy banku, która udaremniła oszustwo

 
Podziękowano pracownicy banku, która udaremniła oszustwo źródło: KPP Gniezno

Komendant Policji wraz z zastępcą Burmistrza Trzemeszna, podziękowali pani Kasi, która jako pracownica banku udaremniła próbę oszustwa i naciągnięcia jednej z klientek na wysoką stratę.

W piątkowe przedpołudnie Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki podziękował pani Kasi - pracownicy banku za wzorową postawę obywatelską, dzięki której udaremniono próbę oszustwa bankowego.

W uroczystości udział wzięli Zastępca Burmistrza Trzemeszna Dariusz Jankowski i Przewodniczący Rady Miejskiej w Trzemesznie Benedykt Nitka, kadra kierownicza z Komisariatu Policji w Trzemesznie, funkcjonariusze oraz dyrektor banku.

Jak informowaliśmy w środę, jedna z mieszkanek gminy Trzemeszno przelała nieznanej osobie podającej się za marynarza 11000 złotych, na które zaciągnęła kredyt. W tym tygodniu kobieta ponownie zgłosiła się do banku, tym razem próbując uzyskać kredyt w wysokości 75000 złotych. Pani Kasia, wykazując się spostrzegawczością, zorientowała się, że za chwilę może dojść do przestępstwa i zdołała temu zapobiec.

Komendant wspólnie z innymi uczestnikami uroczystości podziękowali za pomoc i podkreślili, że taka obywatelska postawa zasługuje na ogromne uznanie.

źródło: KPP Gniezno

Galeria

1 komentarz