czwartek, 09 lipca 2020 17:51

Zdarzenie na krajowej „piętnastce”

 

W czwartkowe, wczesne popołudnie na prostym odcinku drogi krajowej nr 15 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego auta.

Do zdarzenia doszło 9 lipca, po godzinie 13:30 na wjeździe do Trzemeszna od strony Rudek. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Opel z nieustalonych powodów zjechał z szosy, ściął znak drogowy i wpadł do przydrożnego rowu. 

Kierujący pojazdem początkowo nie mógł go opuścić o własnych siłach, a po jego uwolnieniu przez strażaków, został przekazany przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego - został on przetransportowany do szpitala.
Na czas prowadzonych działań miejsce zdarzenia zabezpieczało JRG Gniezno oraz OSP Trzemeszno. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. 

 


1 komentarz

  • Link do komentarza Kt czwartek, 09 lipca 2020 19:56 napisane przez Kt

    W sobotnie późne popołudnie ok

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane