czwartek, 09 lipca 2020 13:20

Ukradła paczkę, która wypadła kurierowi

 

W ręce policjantów z Gniezna trafiła kobieta podejrzana o kradzież paczki. 24-latka ukradła paczkę z biżuterią, która wypadła kurierowi z wózka.

Do zdarzenia doszło 24 czerwca 2020 roku w centrum handlowym przy ulicy Pałuckiej w Gnieźnie. Jak ustalili policjanci, kurierowi, który dostarczał przesyłki do sklepu z wózka wypadła paczka z zawartością złotej biżuterii. Przechodząca obok kobieta, widząc tę sytuację, podniosła ją w pośpiechu, a następnie udała się do samochodu.

Jak się okazało, w paczce była biżuteria o wartości prawie 4300 zł, która miała być dostarczona do jednego ze sklepów. Kurier powiadomił o tym fakcie policję. Policjanci kryminalni, którzy zajęli się sprawą ustalili, że sprawczynią kradzieży była 24-letnia mieszkanka gminy Rogowo.

W minioną środę kobieta usłyszała zarzut kradzieży. Grozi jej do 5 lat więzienia. O jej dalszym losie zdecyduje sąd.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza dusizjxjd niedziela, 12 lipca 2020 13:28 napisane przez dusizjxjd

    Co za gnida. Oby i jej w trakcie pracy ktoś podbierał kasę za robotę która wykona

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane