czwartek, 09 lipca 2020 12:54

Poszukiwani świadkowie wypadku na ul. Kościuszki

 

Poszukiwane są osoby, które były świadkami zdarzenia drogowego, do którego doszło w centrum Gniezna na początkulipca.

Policjanci z Gniezna poszukują świadków wypadku drogowego, które miało miejsce 1 lipca 2020 roku około godziny 16:00 na ulicy Kościuszki w Gnieźnie. Doszło tam do zderzenia volkswagena passata z motocyklem honda. W wyniku wypadku kierujący jednośladem doznał obrażeń ciała.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z asp. sztab. Arturem Górnym, policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Zgłaszać się można osobiście na ul. Jana Pawła II 2, lub telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 pod numerem telefonu: 61 426 02 86. Dzwonić można również całą dobę pod numer 61 426 02 11.

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza Fhh czwartek, 09 lipca 2020 23:50 napisane przez Fhh

    Do rezigiusz, serio aż tak głupi jesteś, że nie wiesz, że na Kościuszki nie ma kamer miejskich?

  • Link do komentarza rezigiusz czwartek, 09 lipca 2020 13:35 napisane przez rezigiusz

    Przecież mamy "MONITOROWANE MIASTO" a więc w czym problem aby zabezpieczyć nagrania z monitoringu. No chyba że wiszące kamery to atrapy a znaki informacyjne "MIASTO MONITOROWANE" na wjeżdzie do miasta to tylko dla grzeczności są zawieszone

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane