środa, 08 lipca 2020 11:22

1 nowy przypadek zakażenia

 

Ponad miesiąc od ostatniego przypadku, Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnej osobie z powiatu gnieźnieńskiego, u której stwierdzono zakażenie koronawirusem.

Jak WUW poinformował w środowe przedpołudnie, na terenie Wielkopolski stwierdzono 25 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wśród nich znajdować się ma 52-letni mężczyzna, który znajduje się w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu. Jest to więc 176 osoba z naszego regionu, u której stwierdzono COVID-19. 

Nowy przypadek jest pierwszym od ponad miesiąca w naszym regionie. Ostatni raz zakażenie potwierdzono na początku czerwca br. - od tego czasu do poniedziałku - jak poinformował gnieźnieński Sanepid - na 175 osób zakażonych, 174 już są wyleczone i odnotowano tylko jeden zgon.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane