poniedziałek, 22 czerwca 2020 14:02

Dwóch gnieźnian zatrzymanych z narkotykami

 
Dwóch gnieźnian zatrzymanych z narkotykami archiwum redakcji

Za posiadanie środków odurzających odpowie dwoje młodych mężczyzn z Gniezna, którzy zostali zatrzymani po ujawnieniu przy nich narkotyków.

Sytuacja miała miejsce w godzinach wieczornych w w ubiegły wtorek 17 czerwca. Policjanci podczas patrolu miejscowości Bieślin w gminie Trzemeszno, zauważyli zaparkowany w lesie (przy jeziorze) pojazd marki Volkswagen Polo.

Funkcjonariusze postanowili przyjrzeć się kierowcy oraz pasażerowi, którzy na widok radiowozu zaczęli się dziwnie zachowywać. Ich „policyjny nos” nie pomylił się po raz kolejny. Podczas kontroli osobistej kierowcy i przeszukania pojazdu mundurowi znaleźli narkotyki.

Mężczyźni, którymi okazali się mieszkańcy Gniezna w wieku 20 i 21 lat, zostali zatrzymani. Policjanci z Trzemeszna przedstawili im zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Przestępstwo dotyczące posiadania narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane