poniedziałek, 22 czerwca 2020 08:25

I Ty za dwa lata możesz zostać Magistrem!

  Artykuł sponsorowany

Niektórzy z Was już niebawem zakończą edukację na studiach I stopnia. Obrona pracy wraz z Absolutorium od zawsze były uroczystym i pięknym uwieńczeniem ostatnich lat nauki oraz pożegnaniem z Uczelnią. W dobie pandemii nasuwa się myśl, iż mimo trwania roku akademickiego, życie studenckie zostało uśpione. Mimo tych trudności, zakończenie studiów nadchodzi wielkimi krokami, a przed każdym Absolwentem nasuwa się pytanie: co dalej?

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium oferuje studia magisterskie na dwóch kierunkach i sześciu specjalnościach. W ofercie placówki znajdują się najpopularniejsze kierunki w Polsce, które co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Studentów: Pedagogika i Zarządzanie. Atrakcyjne specjalności przygotowują studentów do zawodu z konkretnymi umiejętnościami i specjalistyczną wiedzą.

Kierunek: Pedagogika – studia magisterskie 2-letnie

Specjalność: Edukacja elementarna z profilaktyką logopedyczną

Problemy z poprawną wymową mają nie tylko dzieci, ale coraz częściej również dorośli. Profilaktyka logopedyczna ważna jest już na etapie wczesnoszkolnym. Po ukończeniu tej specjalności będziesz posiadał umiejętności zapobiegania powstawaniu wad oraz wspomagania rozwoju mowy dziecka, między innymi poprzez wykształcenie u niego umiejętności: prawidłowego sposobu połykania, odpowiedniego toru oddechowego oraz gospodarowania powietrzem. Poznasz najlepsze ćwiczenia wspomagające poprawną wymowę.

Czytaj więcej kliknij tutaj 

 

Specjalność: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i doradztwo zawodowe

Obecnie karierę zawodową wyznacza trend całożyciowego uczenia się i rozwoju. Takie podejście wymaga od rynku specjalistów, którzy będą świadczyć usługo z zakresu profesjonalnego poradnictwa zawodowego i doradztwa personalnego dzieci, młodzież i dorosłych. Będziesz potrafił pomóc innym ludziom poznać ich predyspozycje oraz zainteresowania, które będą mogli wykorzystać w budowaniu swojej kariery. Proces doradztwa ma na celu wsparcie w przypadku chęci zmiany zawodu lub zaplanowanie kariery zawodowej.

Czytaj więcej kliknij tutaj 

 

Specjalność: Resocjalizacja z prewencją kryminalną

Bardzo wiele czynników wpływa na skłonności destrukcyjne wśród młodzieży, m.in. negatywne wzorce przekazane przez rodziców , predyspozycje osobowościowe lub przebywanie w przestępczym środowisku rówieśniczym. Skłonności te młodzież wyraża przez agresję, alkoholizm, kradzieże, samookaleczanie i wyrządzanie wszelakich krzywd innym ludziom, także rodzinie. Wczesne objęcie odpowiednią profilaktyką społeczną dzieci i młodzież z widocznymi predyspozycjami do agresji może zahamować negatywne procesy mające miejsce w ich dopiero kształtującej się psychice. Jak przeprowadzić taką terapię oraz jakie mechanizmy i narzędzia są potrzebne do stworzenia opieki profilaktycznej nauczycie się na specjalności – Resocjalizacja z prewencją kryminalną w GSW Milenium.

Czytaj więcej kliknij tutaj 

Kierunek: Zarządzanie – studia magisterskie 2-letnie

Specjalność: Administracja publiczna: zarządzanie w jednostkach samorządu terytorialnego

Dlaczego tak wiele osób chce pracować w administracji publicznej? Gdyż ścieżka kariery i awansu zawodowego jest określona, mamy szansę na rozwój oraz pewne zatrudnienie w naszym mieście w jednostkach gminnych, powiatowych czy wojewódzkich. Każda jednostka ma wiele działów, które odpowiadają za inne rzeczy – finanse, transport, porządek publiczny, politykę, rozwój kultury i turystyki, edukacje i wiele innych. Dzięki temu mamy duży wybór w stanowiskach pracy.

Czytaj więcej kliknij tutaj

 

Specjalność: Quality & Sales Manager: zarządzania jakością i sprzedażą

Każde funkcjonujące lub wchodzące na rynek przedsiębiorstwo dąży do posiadania w swojej ofercie najwyższej jakości produktów i usług oraz jak najwyższej sprzedaży. Możesz zatem połączyć swoje zainteresowania, np. muzykę lub gotowanie wraz z wiedzą zdobytą na omawianej specjalności i zostać menegerem w wytwórni muzycznej lub w firmie produkującej żywność czy restauracji. Zostaniesz przygotowany nie tylko do pracy jako specjalista, ale i do prowadzenia własnej działalności - nauczysz się nowoczesnych technik sprzedaży, poznasz narzędzia internetowe przydatne do kontaktów z klientami, a także nauczysz się technik negocjacji. Będziesz mógł zdać egzamin na Audytora, organizowanego przez zewnętrzną Jednostkę Certyfikującą (Global Quality)

Czytaj więcej kliknij tutaj 

 

Specjalność: Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami kadr i płac

Każde przedsiębiorstwo dąży do tego, aby mieć w swoich zasobach wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy dodatkowo będą tworzyć zgrany team. Na specjalności: Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami kadr i płac nauczysz się jak przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną, aby znaleźć odpowiedniego kandydata na dane stanowisko, który również dobrze wpasuje się w filozofię firmy i obecny zespół pracowników. Dowiesz się jak motywować, doceniać i rozwiązywać konflikty z pracownikami oraz badać efekty pracy zespołu. Jednocześnie będziesz potrafił prawidłowo zorganizować pracę administracji kadrowo-płacowej.

Czytaj więcej kliknij tutaj 

 

Rekrutacja trwa!

Więcej informacji o kierunkach i specjalnościach znajdziesz na: studia.milenium.edu.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane