środa, 10 czerwca 2020 09:42

Zmienione godziny funkcjonowania Urzędu Miejskiego

 

Od poniedziałku 15 czerwca Urząd Miejski, a także Urząd Stanu Cywilnego wraca do jednozmianowego systemu pracy. Oznacza to tym samym, powrót do tradycyjnych godzin funkcjonowania.

Obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim odbywać się będzie: w poniedziałki w godzinach 7:30 do 17:30 oraz od wtorku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30.

Interesanci obsługiwani będą wyłącznie na parterze urzędu, poprzez główne wejście, z zastrzeżeniem, że jednocześnie w urzędzie może przebywać nie więcej niż: 12 interesantów w budynku głównym oraz 1 interesant w budynku oficyny; 3 interesantów w budynku Straży Miejskiego; 4 interesantów w Urzędzie Stanu Cywilnego – z zastrzeżeniem, że 1 interesant przypada na 1 czynne stanowisko obsługi.

Urząd Miejski rekomenduje mieszkańcom ograniczenie wizyt w Urzędzie do niezbędnego minimum i przypomina, że szereg spraw załatwić można drogą elektroniczną bądź telefoniczną, pod numerem: 61 426 04 00. Aktualny wykaz telefonów do poszczególnych komórek Magistratu znajduje się na stronie www.gniezno.eu

1 komentarz

  • Link do komentarza misiakisia środa, 10 czerwca 2020 09:53 napisane przez misiakisia

    A czy mieszkańcy są przyjmowani na "audiencje" z szefem Magistratu lub jego zastępcami czy nadal zabunkrowani siedzą sami w swoich gabinetach.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane