Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 08 czerwca 2020 15:30

Podsumowanie konsultacji tras rowerowych

  mnopr
Podsumowanie konsultacji tras rowerowych archiwum redakcji

W najbliższy wtorek będzie okazja do omówienia przyjętych rozwiązań dla tras rowerowych, planowanych do realizacji na terenie Gniezna.

Po konsultacjach społecznych, które odbyły się w lutym br., grupa zainteresowanych tematyką mieszkańców miała okazję spotkać się zarówno z zespołem urzędników odpowiedzialnych za trasy rowerowe w gnieźnieńskim Magistracie, jak również z projektantami koncepcji tras rowerowych.

Po zasięgnięciu opinii mieszkańców, wiele uwag zostało przyjętych do rozważenia. Przyszedł czas na ich podsumowanie. Stąd kierowane jest teraz zaproszenie do wzięcia udziału w spotkaniu, którego celem będzie zaprezentowanie przyjętych i odrzuconych rozwiązań. Spotkanie nie będzie już miało charakteru dyskusji, a przedstawienia przyjętych rozwiązań i syntetycznego ich omówienia.

Podsumowanie zaplanowane zostało na najbliższy wtorek, tj. 9 czerwca o godzinie 19:15 w Starym Ratuszu. Z uwagi na bezpieczeństwo i konieczność zachowania odpowiednich norm sanitarnych, udział w spotkaniu może wziąć 30 osób. Dlatego zapisy na spotkanie prowadzone są mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 61 426 04 35.