poniedziałek, 08 czerwca 2020 15:30

Podsumowanie konsultacji tras rowerowych

  mnopr
Podsumowanie konsultacji tras rowerowych archiwum redakcji

W najbliższy wtorek będzie okazja do omówienia przyjętych rozwiązań dla tras rowerowych, planowanych do realizacji na terenie Gniezna.

Po konsultacjach społecznych, które odbyły się w lutym br., grupa zainteresowanych tematyką mieszkańców miała okazję spotkać się zarówno z zespołem urzędników odpowiedzialnych za trasy rowerowe w gnieźnieńskim Magistracie, jak również z projektantami koncepcji tras rowerowych.

Po zasięgnięciu opinii mieszkańców, wiele uwag zostało przyjętych do rozważenia. Przyszedł czas na ich podsumowanie. Stąd kierowane jest teraz zaproszenie do wzięcia udziału w spotkaniu, którego celem będzie zaprezentowanie przyjętych i odrzuconych rozwiązań. Spotkanie nie będzie już miało charakteru dyskusji, a przedstawienia przyjętych rozwiązań i syntetycznego ich omówienia.

Podsumowanie zaplanowane zostało na najbliższy wtorek, tj. 9 czerwca o godzinie 19:15 w Starym Ratuszu. Z uwagi na bezpieczeństwo i konieczność zachowania odpowiednich norm sanitarnych, udział w spotkaniu może wziąć 30 osób. Dlatego zapisy na spotkanie prowadzone są mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 61 426 04 35. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane