wtorek, 02 czerwca 2020 16:14

Interwencja straży przy ul. Wyszyńskiego

 

We wtorkowe popołudnie służby zostały wezwane do jednej z kamienic przy ul. Wyszyńskiego, gdzie miało nastąpić ulatnianie się gazu.

Sytuacja miała miejsce 2 czerwca około godziny 15:45, kiedy to dwa zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną zostały zadysponowane do budynku wielorodzinnego przy ul. Wyszyńskiego.

Jak się wkrótce okazało po dotarciu na miejsce strażaków, źródłem ulatniania się gazu była nieszczelność przy instalacji butli wykorzystywanej w jednym z lokali. 

Na miejscu zdarzenia przyjechało również pogotowie gazowe oraz policja. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Wyszyńskiego odbywał się z utrudnieniami.

2 komentarzy

  • Link do komentarza donosiciel środa, 03 czerwca 2020 11:38 napisane przez donosiciel

    Halo? Nadzór budowlany? Straż Miejska? Policja? Butla w kamienicy z dostępem do stałej instalacji gazowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Link do komentarza Piotr wtorek, 02 czerwca 2020 16:43 napisane przez Piotr

    Przecież w tym budynku na pewno jest gaz przewodowy, zatem zabronione jest używanie butli nawet wówczas, jeżeli w jakimś mieszkaniu odcięto gaz z rury!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane