poniedziałek, 01 czerwca 2020 16:44

„Słodka Bryczka” przejechała przez Gębarzewo

 
„Słodka Bryczka” przejechała przez Gębarzewo zdjęcie nadesłane

Na oryginalny sposób, by wyróżnić dzieci obchodzące dzisiaj swój wyjątkowy dzień, wpadli przedstawiciele sołectwa w Gębarzewie.

Do tej małej, podgnieźnieńskiej wsi przyjechała Słodka Bryczka. Na niej znajdowali się przedstawiciele sołectwa, którzy przebrani w "misiowe" stroje zahaczali o wszystkie domostwa, w których przebywali najmłodsi mieszkańcy Gębarzewa.

 Z racji tego, iż nie można organizować Dnia Dziecka z powodu zagrożenia, dlatego przez sołectwo przejechała Słodka Bryczka z niedźwiedziami dostarczając czekającym dzieciom prezenty - przekazał Tomasz Ryszczuk, sołtys Gębarzewa. Paczki ze słodkimi upominkami ufundowane zostały przez Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo, którego to burmistrz Tadeusz Szymanek również pojawił się na miejscu.

Dla wszystkich mieszkańców tej małej wsi była to nie lada atrakcja oraz wyjątkowe urozmaicenie dość "pustego" kalendarza wydarzeń, związanych z Dniem Dziecka.

4 komentarzy

 • Link do komentarza pytam wtorek, 02 czerwca 2020 09:33 napisane przez pytam

  Pyszczka, a twoja podstawa prawna?

 • Link do komentarza irra poniedziałek, 01 czerwca 2020 22:53 napisane przez irra

  czy ten konik biedny nie jest za maly na tak duza ilosc ludzi na bryczce, nie mowiac juz o ich gabarytach, czym wy sie chwalicie ze meczycie zwierze????????????

 • Link do komentarza Mirka poniedziałek, 01 czerwca 2020 20:39 napisane przez Mirka

  Pomysł fajny ale mam nadzieję że ten maluch ciągnął tylko wozik z cukierkami a ci tam wsiedli tylko do zdjęcia

 • Link do komentarza Obserwator poniedziałek, 01 czerwca 2020 17:38 napisane przez Obserwator

  i po 30 tyś kolegium na głowę za brak maski

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane