niedziela, 31 maja 2020 20:19

Pożar na przedmieściach Gniezna

 

W niedzielny wieczór służby otrzymały powiadomienie o pożarze, do jakiego miało dojść w rejonie ul. Sosnowej.

Do zdarzenia doszło 31 maja, około godziny 19:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze, do jakiego miało dojść w rejonie między ul. Sosnową na os. Pławnik a Goczałkowem w gminie Niechanowo. 

Po skierowaniu na miejsce zastępów z JRG Gniezno okazało się, że pożar ma miejsce właśnie w drugiej z miejscowości, na terenie jednej z firm. Wydobywający się z niej dym był widoczny z kilku kilometrów. Jak się wkrótce okazało, w ogniu stanęła wiata, w której znajdowały się części samochodowe oraz narzędzia. W momencie nadjechania pierwszych wozów gaśniczych zastano już rozległy pożar obiektu, a także pracowników firmy próbujących ratować mienie. 

Na miejsce zadysponowano dodatkowo także OSP Niechanowo, a obecne już zastępy JRG Gniezno przystąpiły do gaszenia pożaru - spaleniu uległa większość składowanych w wiacie rzeczy, a także uszkodzone zostało kilka samochodów znajdujących się na jednej z lawet. Na miejsce zdarzenia przybyła także policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane