niedziela, 31 maja 2020 16:53

Dachowanie na ul. Cymsa

 

W niedzielę popołudnie a ul. Cysma doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego pojazd uszkodził inne auto, po czym dachował na chodniku.

Do zdarzenia doszło 31 maja, około godziny 16.15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem osobowym marki Opel Insignia nie dostosował prędkości na łuku drogi (jadąc od ulicy Wolności) i stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego uderzył w zaparkowanego na poboczu Opla, po czym wypadł z drogi i zatrzymał się na chodniku na dachu. W momencie uderzenia o krawężnik Insignii urwało koło z zawieszeniem.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku i pomogły kierowcy opuścić pojazd. Następnie został on przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Cymsa został zablokowany. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

W tej sprawie pojawiły się nowe informacje: Sprawca wypadku na ul. Cymsa był kompletnie pijany

 

5 komentarzy

 • Link do komentarza kierowca wtorek, 02 czerwca 2020 12:41 napisane przez kierowca

  Dla takich kretynów kary w Polsce są zdecydowanie za niskie!

 • Link do komentarza szofer poniedziałek, 01 czerwca 2020 13:00 napisane przez szofer

  Odebranie prawa jazdy niczym nie skutkuje. Taki palant i tak będzie jeździł bez prawka, bo przecież niczego nie straci! Takiego to na co najmniej na 5 lat do ciężkich robót, by zapracował na tych,co siedzą w więzieniach. Inaczej nie nauczymy idiotow porządku i poszanowania prawa.

 • Link do komentarza Obserwator niedziela, 31 maja 2020 21:51 napisane przez Obserwator

  Za takie coś do sprawcy dożywotnio odebrać prawo jazdy i 50 tyś kolegium!

 • Link do komentarza Jatoja niedziela, 31 maja 2020 21:02 napisane przez Jatoja

  Jechał za szybko i na szczęście nie zabił nikogo na chodniku..

 • Link do komentarza Radek niedziela, 31 maja 2020 18:46 napisane przez Radek

  Konie poniosły...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane