piątek, 22 maja 2020 18:19

Pożar w zakładzie produkcyjnym

 

W piątkowe popołudnie służby zostały powiadomione o pożarze, jaki wystąpił w jednym z pomieszczeń zakładu produkcyjnego w Trzemesznie.

Do zdarzenia doszło 22 maja po godzinie 17.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, do pożaru doszło w zakładzie produkującym materiały izolacyjne - ogień miał wystąpić w pomieszczeniu, w którym znajdowała się rozdzielnia prądu.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano kilka zastępów straży z OSP Trzemeszno i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych z nich zastano zadymienie górnej kondygnacji budynku fabrycznego. W międzyczasie przeprowadzono już ewakuację pracowników i odcięto dopływ prądu, a strażacy mogli przystąpić do szukania źródła ognia i oddymiania pomieszczeń. Po odnalezieniu płonących elementów wyposażenia ugaszono je. Działania zostały zakończone po kilkudziesięciu minutach.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane