wtorek, 05 maja 2020 15:44

Pożar w Osińcu

 
Pożar w Osińcu zdjęcia nadesłane

We wtorkowe, wczesne popołudnie służby otrzymały powiadomienie o pożarze, do jakiego doszło na terenie jednej z nieruchomości w Osińcu koło Gniezna.

Do zdarzenia doszło 5 maja około godziny 13:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do pożaru przedmiotów przechowywanych na terenie jednej z firm działających w Osińcu - wzbijający się słup dymu był widoczny z daleka.

Na miejsce przybyło kilka zastępów JRG Gniezno, które od razu przystąpiły do gaszenia płonących elementów, a po stłumieniu ognia podano jeszcze pianę gaśniczą. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane