piątek, 24 kwietnia 2020 12:38

Areszt dla 24-latka za pobicie

 
Areszt dla 24-latka za pobicie archiwum redakcji

Policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Łubowa, podejrzewanego o uszkodzenie ciała. Pobity miał liczne obrażenia, a do tego doszły inne popełnione przez młodego sprawcę przestępstwa. Został aresztowany na 3 miesiące.

W połowie stycznia tego roku 24-letni mieszkaniec Łubowa uszkodził na terenie jednej z firm szafki pracownicze w ten sposób, że nie nadawały się one do dalszego użytkowania. Spowodował tym straty w wysokości 1 400 złotych. Dodatkowo kilka dni temu, na klatce schodowej budynku wielorodzinnego znieważył znaną mu kobietę.

Tego samego dnia, tj. 18 kwietnia,  policjanci z Czerniejewa zostali zaalarmowani przez 68-latka, że napadł na niego 24-letni sąsiad. Pobity mężczyzna trafił do szpitala, a jego obrażenia mogły wskazywać, że ktoś go dotkliwie pobił. Pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń ciała.

Tego samego dnia agresor został zatrzymany. Dalsze czynności to już praca kryminalnych i śledczych z Czerniejewa, którzy ustalili jego kryminalną "działalność" w ostatnim czasie. Policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady, dokumentację medyczną. 

Na podstawie zgromadzonych dowodów 24-latek usłyszał zarzuty. W efekcie, Sąd Rejonowy w Gnieźnie podjął decyzję o zastosowaniu tymczasowego trzymiesięcznego wobec podejrzanego.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane